• English
    • Latviešu
    • Deutsch
    • русский
  • Help
  • русский 
    • English
    • Latviešu
    • Deutsch
    • русский
  • Войти
Просмотр элемента 
  •   Главная
  • B4 – LU fakultātes / Faculties of the UL
  • A -- Ekonomikas un sociālo zinātņu fakultāte / Faculty of Economics and Social Sciences
  • Bakalaura un maģistra darbi (BVEF) / Bachelor's and Master's theses
  • Просмотр элемента
  •   Главная
  • B4 – LU fakultātes / Faculties of the UL
  • A -- Ekonomikas un sociālo zinātņu fakultāte / Faculty of Economics and Social Sciences
  • Bakalaura un maģistra darbi (BVEF) / Bachelor's and Master's theses
  • Просмотр элемента
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.

Nacionālā Botāniskā Dārza vadīšanas sistēmas novērtēšana pilnveidošanas iespējas

Thumbnail
Открыть
303-37803-Znutins_Janis_jz07032.pdf (731.2Kb)
Автор
Znūtiņš, Jānis
Co-author
Latvijas Universitāte. Ekonomikas un vadības fakultāte
Advisor
Niedrīte, Vizma
Дата
2011
Metadata
Показать полную информацию
Аннотации
Bakalaura darbs „Nacionālā Botāniskā Dārza vadīšanas sistēmas novērtēšana un pilnveidošanas iespējas” sastāv no četrām nodaļām. Tajās tiek analizētas plānošanas funkcijas, organizēšanas process un kontroles sistēma, lai spētu novērtēt vadīšanas sistēmu. Ar šī pētījuma rezultātiem varēs novērtēt, kāda ir NBD vadīšanas sistēma un, kādi ir tās trūkumi. Priekšlikumos tiek piedāvāts, kā risināt šos trūkumus, lai vadīšanas sistēma darbotos efektīvāk. Mūsdienu pastāvošajā ekonomiskajā stāvokli valsts iestādes tiek pakļautas restrukturizācijai, lai ietaupītu finanšu līdzekļus. Tāpēc organizāciju vadītājiem ir jāprot uzlabot savu darbību, lai ar ierobežotiem līdzekļiem nodrošinātu efektīvāko darbību. Viens no šiem līdzekļiem ir vadīšanas sistēmas pilnveidošana. Bakalaura darbs sastāv no 61 lappuses, un tajā iekļautas trīs tabulas un septiņi attēli.
 
Bachelor work "The management systems assessment and development opportunities for National Botanic Garden "consists of four chapters. They are analyzed the planning functions, the organizing process and the control system to be able to assess management systems. With this study will assess, what is the NBD management system and its weakness. The conclusions are referred to cope with these weaknesses, the management system to function more effectively. In today's current economic situation of the public authorities are subject to restructuring. Therefore, the managers must be able to improve its operations, with limited resources to ensure efficient operation. One of these features is to develop management system. Bachelor work consists of 61 pages and includes three tables and seven images.
 
URI
https://dspace.lu.lv/dspace/handle/7/14576
Collections
  • Bakalaura un maģistra darbi (BVEF) / Bachelor's and Master's theses [8528]

University of Latvia
Контакты | Отправить отзыв
Theme by 
@mire NV
 

 

Просмотр

Весь DSpaceСообщества и коллекцииДата публикацииАвторыНазванияТематикаЭта коллекцияДата публикацииАвторыНазванияТематика

Моя учетная запись

Войти

Статистика

Просмотр статистики использования

University of Latvia
Контакты | Отправить отзыв
Theme by 
@mire NV