• English
    • Latviešu
    • Deutsch
    • русский
  • Help
  • русский 
    • English
    • Latviešu
    • Deutsch
    • русский
  • Войти
Просмотр элемента 
  •   Главная
  • B4 – LU fakultātes / Faculties of the UL
  • A -- Eksakto zinātņu un tehnoloģiju fakultāte / Faculty of Science and Technology
  • Bakalaura un maģistra darbi (EZTF) / Bachelor's and Master's theses
  • Просмотр элемента
  •   Главная
  • B4 – LU fakultātes / Faculties of the UL
  • A -- Eksakto zinātņu un tehnoloģiju fakultāte / Faculty of Science and Technology
  • Bakalaura un maģistra darbi (EZTF) / Bachelor's and Master's theses
  • Просмотр элемента
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.

Personīgo zināšanu pārvaldības iespējas ar mobilā telefona lietotnes palīdzību

Thumbnail
Открыть
302-63963-Pohodnevs_Fjodors_fp12001.pdf (1.638Mb)
Автор
Pohodņevs, Fjodors
Co-author
Latvijas Universitāte. Datorikas fakultāte
Advisor
Straujums, Uldis
Дата
2018
Metadata
Показать полную информацию
Аннотации
Pasaule ir ļoti sarežģīti aptverama un izzināma vieta. Ikdienā cilvēki uztver ļoti daudz informācijas, kas netiek organizēta. Personīgo zināšānu pārvaldība palīdz saprast, kas ir svarīgs, pārvietot informāciju un organizēt to, lai tiktu galā ar problēmām, kas izveidojas, prasot risinājumu. Darbā tiek apskatītas esošās pieejas – modeļi, sistēmas. Lai risinātu šo problēmu, tiek apskatīts veids, kā izstrādāt Android telefonu lietotni, kas izmantojot personības testu, nosaka ar personību saistītos atslēgvārdus, lai iegūt datus no kāda avota un izmanto NLP metodes, lai pakārtotu informāciju, kas palīdzētu iegūt konkrētam indivīdam būtisku informāciju.
 
The world is a very complicated place. Every day people perceive a lot of information that is not organized. Managing your personal knowledge helps you understand what is important, move information and organize it to deal with the challenges. The thesis deals with existing approaches - models, systems. To address this problem, it is researched on how to design an Android phone app, that could use personality test to determinate personality type and its associated keywords, and use NLP methods to organize information, so that particular individual could acquire relevant information.
 
URI
https://dspace.lu.lv/dspace/handle/7/38649
Collections
  • Bakalaura un maģistra darbi (EZTF) / Bachelor's and Master's theses [5688]

University of Latvia
Контакты | Отправить отзыв
Theme by 
@mire NV
 

 

Просмотр

Весь DSpaceСообщества и коллекцииДата публикацииАвторыНазванияТематикаЭта коллекцияДата публикацииАвторыНазванияТематика

Моя учетная запись

Войти

Статистика

Просмотр статистики использования

University of Latvia
Контакты | Отправить отзыв
Theme by 
@mire NV