Show simple item record

dc.contributor.advisorMargeviča- Grinberga, Ieva
dc.contributor.authorRobles Calle, Marta
dc.contributor.otherLatvijas Universitāte. Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
dc.date.accessioned2020-06-30T01:06:08Z
dc.date.available2020-06-30T01:06:08Z
dc.date.issued2020
dc.identifier.other76807
dc.identifier.urihttps://dspace.lu.lv/dspace/handle/7/50596
dc.description.abstractŠobrīd mēs atrodamies pasaulē, kas pēdējos gados ir piedzīvojusi lielas pārmaiņas. Viena no nozīmīgākajām ir jauno tehnoloģiju svarīgā vieta mūsu dzīvē, un līdz ar to – iespēja viegli sazināties personiski vai attālināti ar cilvēkiem visās pasaules valstīs. Šī lielā komunikācijas straume, kas ir gandrīz neierobežota visā planētā un it īpaši Eiropā, prasa izmantot vienu vai vairākas universālās valodas, lai komunikācija būtu iespējama. Izglītot studentus jaunajai Eiropai, kas kļuvusi par vienotu kontinentu, ir izaicinājums, ko daudzi cenšas risināt. Mūsu bērni dzīvo multikulturālā un daudzvalodīgā sabiedrībā. Tāpēc viņiem ir ļoti svarīgi apgūt svešvalodas, kas nostiprina viņu komunikatīvās kompetences un būs noteicošais faktors visu pilsoņu veiksmīgai integrācijai. Šajā situācijā mums kā izglītības profesionāļiem ir jāpielāgojas, jāizglītojas un jāpersonalizē mūsu izglītojošais darbs, lai izveidotu ideālu mācību procesu, ņemot vērā visas mūsu skolēnu īpatnības un īpašās mācīšanas vajadzības, it īpaši studentu ar uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromu (UDHS) vajadzības.
dc.description.abstractToday, we are in a world that has undergone great changes in recent years. Among them, we can highlight the place that new technologies occupy in our lives and the ease of communication that comes along with it. Either in person or remotely, we are more connected than ever, even between different countries. This limitless communication flow runs all throughout the planet and it requires one common language, in particular in Europe, in order to make the information accessible and understandable. Keeping this idea in mind, we must be aware of the need of educating our students for the current Europe, understood as a unified continent. Children today coexist within a multicultural and multilingual society. Thus, the learning of a foreign language that consolidates their Communicative Competence becomes an essential tool to improve citizens integration. In this situation, we, as education professionals must adapt, train and personalize our teaching to find the ideal teaching-learning process. There is no doubt to me, taking into account all the particularities and special educational needs of our students, especially when talking about students with ADHD, is the key to success.
dc.language.isolav
dc.publisherLatvijas Universitāte
dc.rightsinfo:eu-repo/semantics/openAccess
dc.subjectPedagoģija
dc.subjectDažādības pedagoģiskie risinājumi
dc.subjectUzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms
dc.subjectNeuzmanība
dc.subjectHiperaktivitāte
dc.subjectImpulsivitāte
dc.titleFranču valodas kā svešvalodas apguves veicināšana skolēniem ar uzmanības deficītu un hiperaktivitātes sindromu (UDHS)
dc.title.alternativeLearning French as a Foreign Language with Attention deficit hyperactivity disorder (ADHD) students
dc.typeinfo:eu-repo/semantics/masterThesis


Files in this item

Thumbnail

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record