Show simple item record

dc.contributor.advisorZitmane, Marita
dc.contributor.authorVanaga, Katrīna
dc.contributor.otherLatvijas Universitāte. Sociālo zinātņu fakultāte
dc.date.accessioned2016-07-02T01:12:04Z
dc.date.available2016-07-02T01:12:04Z
dc.date.issued2016
dc.identifier.other55149
dc.identifier.urihttps://dspace.lu.lv/dspace/handle/7/32949
dc.description.abstractBakalaura darba "Kampaņu "Skaties ceļam acīs!" un "Dzīvības josta" efektivitāte un auditorijas attieksme" mērķis ir noskaidrot, kāda ir auditorijas attieksme, kā tās tiek vērtētas, kā arī vai tās ir efektīvas. Teorētiskajā daļā apskatīta teorija par reklāmu, reklāmas efektivitāti un sociālo mārketingu. Pētījumā izmantota kvantiatīvā pētījuma metode – aptauja un divas kvalitatīvas pētījuma metodes – daļēji strukturēta intervija un fokusgrupas diskusija. Bakalaura darbs sastāv no teorētiskās, metodoloģiskās un empīriskās daļas. Apkopojot datus, tika secināts, ka kampaņas tiek uzskatītas par efektīvām, un tās sekmē braukšanas ieradumu maiņu transportlīdzekļu vadītju un pasažieru vidū, piedaloties ceļu satiksmē.
dc.description.abstractThe main objective of the bachelor project "Efficiency and audience attitude towards the social campaigns "Pay attention to the road" and "Life belt"" is to determine publics mind-set, how the campaigns are valued and to detect whether they are effective. Theoretical part consists of concepts about advertisement, its efficiency and the social marketing. Methodology includes describe of quantitative research method – questionnaire and two qualitative research methods – partly structured interview and a discussion among the target audience. Collected information indicated that both campaigns are considered to be efficient and that they improve the driving habits among the drivers and passengers while participating in the traffic.
dc.language.isolav
dc.publisherLatvijas Universitāte
dc.rightsinfo:eu-repo/semantics/openAccess
dc.subjectKomunikācijas zinātne
dc.subjectdrošība
dc.subjectsatiksme
dc.subjectCSDD
dc.subjectreklāma
dc.subjectsociāla kampaņa
dc.titleKampaņu "Skaties ceļam acīs!" un "Dzīvības josta" efektivitāte un auditorijas attieksme
dc.title.alternativeEfficiency and audience attitude towards the social campaigns "Pay attention to the road" and "Life belt"
dc.typeinfo:eu-repo/semantics/bachelorThesis


Files in this item

Thumbnail

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record